Esimesena on näha viimane sissekanne. Et kõik kenasti algusest alates läbi loetud saaks, siis selleks on paremas servas reisikiri päevade kaupa ära jagatud - klikka aga kenasti seal!

Monday, October 6, 2008

Kuidas kõik algas..

Kui ma paar aastat juba ülikoolis olin käinud, siis plaanisin Euroopasse häälega reisima minna (PS. seda tegin ma tegelt ka.. aga veidi hiljem). Avaldasin selle mõtte ka kodustele - kuid arvata oli, et neile see väga ei meeldinud - oli ju siis alles aasta 1998.

Aga et mitte mu reisiindu maha suruda leidsime kuskilt ajalehest, et Tallinnas tegutseb (PS. enam ei tegutse) selline põnev klubi nagu NMK - Noorte Matkaklubi ('Kullo' hoones), kes plaanib suvel põnevat reisi Hispaaniasse. Aga et mitte asi liiga vaid kultuuri reis ei oleks, siis plaaniti võtta ka Põhja-Hispaanias Püreneede kõrgeim tipp Pico de Aneto (3404m).

Sellest reisist alates on mind mäed ikka ja uuesti köitnud (küll madalamad, küll kõrgemad, küll jäisemad, küll kivisemad): Koola 1998/1999 - Alpid 1999 - Alpid 2001 - Krimm 2001 - Alpid 2003 - Kaukaasia 2004 - Nepaal 2007

Läksingi, siis asja uurima, ning suvel saigi sellest reisist osa võetud. Nüüd siis (10.a. hiljem) panen reisikirja uuesti välja. Mingil imelikul põhjusel esimene versioon on netist kaduma läinud.

Head lugemist!


ROMDARYF

0 Comments:

Post a Comment

<< Home