Esimesena on näha viimane sissekanne. Et kõik kenasti algusest alates läbi loetud saaks, siis selleks on paremas servas reisikiri päevade kaupa ära jagatud - klikka aga kenasti seal!

Tuesday, July 28, 1998

Prantsusmaa: teel Pariisi poole

Hommikul sõitsime edasi Pariisi poole. Päike säras ja taevas oli selge. Plaanisime teha tee peal veel ujumispeatuse, et päev ei jääks meelde vaid kui bussis istumine. Paraku aga läks teisiti. Kõik leitud jõed olid, kas väikesed või sopased või mõlemat.

Rahvas oli kuidagi loid: sõi, magas, vaatas järjest videofilme. Aknast nägime heinamaid, metsasalusid, kadakaid, viljavälju. Väga kodune pilt! Tundus, et oleme Eestis. Peale lõunat “kaunistas” vaadet veel vihm. Nii et eestilik pilt sai täiuslik!

Peatusime ühes parklas, et õhtust süüa ja kraani all end pesta. Vihma küll ei sadanud, aga ilm oli ikka külm ja niiske. Hea oli, et joogiks sai seekord kuuma mustikakiselli.

Ööbida tahtsime Pariisile lähemal, et hommikul varem linna jõuda. Seetõttu sõitsimegi keskööni ja peatusime teises parklas. Telgid panime üles bussi kõrvale puude alla nö vagude vahele ja kadusime kohe magama.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home